Strona istnieje od: 2001:09:01
Stronę odwiedziło:1920439 gości.
Dzisiaj stronę odwiedziło 1880 gości
Wczoraj stronę odwiedziło 3318 gości

Ciekawe strony

W tym miejscu chcemy umieszczać odnośniki do ciekawych stron. Nie stawiamy ograniczeń co do ich tematyki, wystarczy, że jakaś część spośród Was uzna je za interesujące dla innych. Nie będziemy tu umieszczać adresów stron powszechnie znanych, raczej godnych uwagi, lecz o mniejszej popularności.

Jeśli chcesz złożyć swoją propozycję ciekawej strony jej adres wraz z krótkim opisem zawartości prześlij pod administrator@zsnowawies.eu. Jeśli się podpiszesz Twoje imię pojawi się przy tej propozycji.

Regionalne

Świetna strona o Zebrzydowej, jej historii i teraźniejszości. Bardzo rozbudowana część o Klubie Sportowym "Sparta", osobiście jednak polecam witrynę ze starymi fotografiami. Spędziłem kilka wieczorów na rozszyfrowywaniu miejsc ukazanych na tych fotografiach, a i tak nie wszystkie miejsca udało mi się rozpoznać.
Mieszkańcy Czernej, Nowej Wsi, Kierżna - do dzieła!
Strona z ofertą lokalnego dostawcy usług internetowych. Dla wielu mieszkańców naszych miejscowości to w dalszym ciągu jedyna oferta stałego dostępu do Internetu.
Wydarzenia związane z Bolesławcem, forum, rankingi. Sam zobacz! Można też obejrzeć Telewizję Lubań-Bolesławiec, no ale my to mamy w telewizorach.

Szkoły średnie w Bolesławcu

Strona, na której uczniowie naszego Gimnazjum składają aplikacje do szkół średnich w powiecie. Zawiera informacje o szkołach i ich ofercie, a po zakończeniu naboru pojawiają się informacje o przyjęciach, progach punktowych itp.

Przydatne każdemu uczniowi

Nazwa mówi sama za siebie. Ciekawą możliwością jest zadanie pytania (np. zadania domowego z matematyki) - zawsze znajdzie się ktoś, kto Ci odpowie!
Poza tym wiele innych działów z nauką, ale i rozrywką, zainteresowaniami itd.

Rozrywka

Strony uczniów i absolwentów

Dwójka cieszy się dużym powodzeniem naszych absolwentów. Stroną klasy Ia administruje jeden ze współtwórców strony naszego Gimnazjum - Marek.

Pierwszy blog klasowy w naszym Gimnazjum!

I z kolei pierwsza - chyba - strona klasowa.

Martynka wprawdzie nie jest jeszcze naszą uczennicą, ale jest blisko rodzinnie związana z naszą szkołą.

Forum - jak sam adres mówi - ogólnotematyczne; utworzone i administrowane przez uczniów Gimnazjum. Film, muzyka, gry, sport - o tym możecie podyskutować.