Strona istnieje od: 2001:09:01
Stronę odwiedziło:769523 gości.
Dzisiaj stronę odwiedziło 244 gości
Wczoraj stronę odwiedziło 159 gości

Witamy!

Nasza szkoła znajduje się w województwie dolnośląskim, na skraju Borów Dolnośląskich - jednego z największych kompleksów leśnych w Polsce. Nasz powiat - Bolesławiec - znany jest w całej Europie z ceramiki (Ceramika Bolesławiecka - Bunzlauer Keramik). Tutaj także zmarł - w pogoni za Napoleonem - feldmarszałek Michaił Kutuzow. Cesarz Fryderyk postawił mu do dziś stojący obelisk.

W Nowej Wsi w jednym obiekcie znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum. Uczą się u nas uczniowie z kilku wiosek gminy Nowogrodziec: Zebrzydowej, Nowej Wsi, Kierżna, Parzyc, Czernej i Bieńca.


ZASTĘPSTWA

Co nowego w szkole?

Nasze rugbystki znów wygrywają!
Mamy kolejną dobrą wiadomość dla rodziców i kibiców sportowych naszej szkoły. 18 września w Bolesławcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w RUGBY-TAG Dziewcząt.
Z radością informujemy, iż nasza drużyna w składzie: Jowita Sadowska, Klaudia Szewczyk, Martyna Konopielko, Natalia Zdunek, Milena Żak, Dominika Jelonek, Marcelina Konopielko i Luiza Klecha zajęły I MIEJSCE! Nasze Mistrzynie pokonały 3 drużyny z Bolesławca oraz drużynę z Nowogrodźca i tym samym awansowały na Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej. Trenerem drużyny jest pan Robert Sawczak.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Info: R. Sawczak

Anna Wodas 2018-09-19
Zastępstwa

Podobnie jak w latach poprzednich informacje o zastępstwach będą się pojawiać w serwisie Zastępstwa.

Proszę o systematyczną kontrolę planowanych zastępstw.

A.Kril 2018-09-11
Dojazdy

Od wtorku 11 września obowiązywać będzie poniższy rozkład jazdy. Autobusy poranne wracają na ubiegłoroczną trasę, czyli jadą z Parzyc do Kierżna i dalej do Bieńca i Zebrzydowej Stacyjnej.

Wszelkie pytania i uwagi proszę kierować na numer wskazany na rozkładzie.

A.Kril 2018-09-10
więcej ogłoszeń znajduje się tutaj